55.008.10 - CLUB LSL WOMEN - Ženska srajca z dolgimi rokavi
18,87 € +DDV
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaloga | 0 | 0 | 791 | 51 | 86 |
| Prihod | 120001.08.26. | 120001.08.26. | 70001.08.26. | 40001.08.26. | 10001.08.26. |
Osnovni podatki
| Koda | 55.008.10-S |
| Model | CLUB LSL WOMEN |
| Opis | Ženska srajca, teliran kroj, spredaj 4 očesca, zadaj dva, spredaj sedem gumbov, dva na manšetah, rezervni gumbi, vsi gumbi v barvi srajce, enostavno likanje in vzdrževanje |
| Znamka | EXPLODE |
| Barva | Črna |
| Paket | 20/1/1 |
| Neto teža | 0.25 kg |
| Tisk | Sito, Preslikač, Vez |
| Material | Cotton, Bombaž |
| Spol | Ženski, Twin model |
| Lastnosti | Enostavno vzdrževanje |
| Cut | Teliran |
| Kolekcija | CLUB |
| Črtna koda | 8605025640839 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 20 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0.5 x 0.36 x 0.33 m |
| Teža bruto kartona | 5.80 kg |
| Volumen kartona | 0.06 m3 |
| Država izvora | Bangladeš |
| HS koda | 620630000000 |
Podobni izdelki
blizu

